Rezerwacja
onlinePokoje już od 150 zł

Restauracja Libero w Miliczu

Zapraszamy do naszej hotelowej restauracji w Miliczu. Atutem tego miejsca jest wyśmienita kuchnia, doskonała obsługa oraz ciekawie i przytulnie zaaranżowane wnętrza. W naszej restauracji odbywają się przyjęcia weselne i okolicznościowe, spotkania firmowe czy konsolacje. Każdego dnia można wpaść do nas również na wspólny posiłek z najbliższymi. Wszyscy Goście odwiedzający naszą restaurację z pewnością docenią wyjątkowy smak serwowanych potraw i magię tego miejsca.

Menu naszej restauracji obejmuje to, co najlepsze w kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie przygotowywane dania wyróżniają się wykwintnym smakiem, ale też tym, że są serwowane w ciekawy, oryginalny sposób. Wygląd i smak potraw sprawia, że stołującym się w restauracji Gościom zawsze dopisuje apetyt. W Libero uwzględniamy również potrzeby i życzenia naszych najmłodszych Gości – serwowane przez nas przysmaki z pewnością przypadną do gustu dzieciom.

Komunia, imprezy rodzinne, spotkanie biznesowe

Jeśli szukają Państwo miejsca na rodziną uroczystość, np. komunię bądź spotkanie z partnerami biznesowymi, nasza restauracja w Miliczu będzie świetnym wyborem. Zapewniamy nie tylko smaczne jedzenie, które w dużej mierze korzysta z bogactw regionu, ale też okolicznościowy wystrój sal. Wiemy, jak ważny jest dla Państwa motyw i kolor przewodni, dlatego szczególnie na wesela stroimy salę zgodnie z życzeniem Młodych.

Zapraszamy do nas codziennie w godzinach 14:00 - 22:00. Serwowanie śniadań w godzinach: poniedziałek - piątek 7:00 - 10:00. Hotel zastrzega sobie prawo do zamknięcia restauracji na wyłączność np. na czas organizowanego przyjęcia z okazji komunii, chrzcin lub innych imprez okolicznościowych. W celu dokonania rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt.

Hotel zastrzega sobie prawo do zamknięcia restauracji na wyłączność .
  • restauracja - Hotel Libero
  • restauracja - Hotel Libero
  • restauracja - Hotel Libero
  • restauracja - Hotel Libero
Pakiety
spotkania firmowe

Konferencje

przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

pakiet biznesowy

Pakiet Biznesowy


zdjęcie pakiet tygodniowy

Pakiet Tygodniowy

zdjęcie pakiet majówka

Pakiet Majówka