Rezerwacja
onlinePokoje już od 150 zł

Restauracja Libero w Miliczu

Zapraszamy do naszej hotelowej restauracji w Miliczu. Atutem tego miejsca jest wyśmienita kuchnia, doskonała obsługa oraz ciekawie i przytulnie zaaranżowane wnętrza. W naszej restauracji odbywają się przyjęcia weselne i okolicznościowe, spotkania firmowe czy konsolacje. Każdego dnia można wpaść do nas również na wspólny posiłek z najbliższymi. Wszyscy Goście odwiedzający naszą restaurację z pewnością docenią wyjątkowy smak serwowanych potraw i magię tego miejsca.

Menu naszej restauracji obejmuje to, co najlepsze w kuchni polskiej i europejskiej. Wszystkie przygotowywane dania wyróżniają się wykwintnym smakiem, ale też tym, że są serwowane w ciekawy, oryginalny sposób. Wygląd i smak potraw sprawia, że stołującym się w restauracji Gościom zawsze dopisuje apetyt. W Libero uwzględniamy również potrzeby i życzenia naszych najmłodszych Gości – serwowane przez nas przysmaki z pewnością przypadną do gustu dzieciom.

Komunia, imprezy rodzinne, spotkanie biznesowe

Jeśli szukają Państwo miejsca na rodziną uroczystość, np. komunię bądź spotkanie z partnerami biznesowymi, nasza restauracja w Miliczu będzie świetnym wyborem. Zapewniamy nie tylko smaczne jedzenie, które w dużej mierze korzysta z bogactw regionu, ale też okolicznościowy wystrój sal. Wiemy, jak ważny jest dla Państwa motyw i kolor przewodni, dlatego szczególnie na wesela stroimy salę zgodnie z życzeniem Młodych.

Zapraszamy do nas codziennie w godzinach 14:00 - 22:00. Serwowanie śniadań w godzinach: poniedziałek - piątek 7:00 - 10:00. Hotel zastrzega sobie prawo do zamknięcia restauracji na wyłączność np. na czas organizowanego przyjęcia z okazji komunii, chrzcin lub innych imprez okolicznościowych. W celu dokonania rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt.

Hotel zastrzega sobie prawo do zamknięcia restauracji na wyłączność .
  • restauracja - Hotel Libero
  • restauracja - Hotel Libero
  • restauracja - Hotel Libero
  • restauracja - Hotel Libero
Pakiety
spotkania firmowe

Konferencje

przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

pakiet biznesowy

Pakiet Biznesowy


zdjęcie do pakietu za pół ceny

Weekend za pół ceny

zdjęcie pakiet tygodniowy

Pakiet Tygodniowy

zdjęcie pakiet wielkanoc

Pakiet Wielkanoc

zdjęcie pakiet majówka

Pakiet Majówka