Rezerwacja
onlinePokoje już od 150 zł

Spływ kajakowy Baryczą – atrakcje regionu

Dolina Baryczy

Dolina Baryczy jest rajem dla miłośników przyrody i historii. Ceniący walory przyrodnicze z pewnością odnajdą coś dla siebie w niepowtarzalnym rezerwacie przyrody „Stawy Milickie” oraz największym w kraju parku krajobrazowym „Dolina Baryczy”. Na szukających śladów historii czekają pałace otoczone parkami, zabytkowe kościoły, wiejskie chaty z rudy darniowej czy budynki z muru pruskiego.

Dolina Baryczy jest niezwykle urozmaicona, co pozwala na korzystanie z różnorodnych dostępnych atrakcji i aktywności. Stawy Milickie są bogate w wiele gatunków ryb, co sprawia, że stanowią prawdziwy raj dla wędkarzy. Co roku organizowane jest w Miliczu Święto Karpia, które skupia koneserów tej apetycznej ryby.

Spływy kajakowe Baryczą to atrakcja dla małych i dużych. Wiele zróżnicowanych tras pozwala na dostosowanie ich do swoich preferencji i kondycji fizycznej. Przepiękne widoki gwarantowane. Dla rowerzystów przygotowano dobrze oznaczone szlaki rowerowe w Dolinie Baryczy. Jeśli preferują Państwo aktywny wypoczynek na dwóch kółkach, Hotel Libero w Miliczu będzie stanowił idealna bazę wypadową do zwiedzania okolicy obfitującej w malownicze krajobrazy.

Niezależnie od tego, czy skuszą się Państwo na spływ kajakowy Baryczą czy wybiorą spacery po okolicy, z pewnością przypadnie Państwu do gustu piękno dzikiej przyrody, a cisza i spokój, jakie można tu odnaleźć sprawią, że wypoczynek będzie udany. Dolina Baryczy to miejsce, do którego po prostu chce się wracać.

Zachęcamy do rezerwacji pokoju w Hotelu Libero i skorzystania z niepowtarzalnych atrakcji, jakie oferują okolice Milicza.

  • dolina Baryczy
  • dolina Baryczy 1
  • dolina Baryczy 2
  • dolina Baryczy 3
  • dolina Baryczy 4
Pakiety
spotkania firmowe

Konferencje

przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne

przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy

pakiet biznesowy

Pakiet Biznesowy


zdjęcie pakiet tygodniowy

Pakiet Tygodniowy