IMPREZY
OKOLICZNOŚCIOWE

Przyjęcia okolicznościowe

organizowane w Restauracji Libero to gwarancja sukcesu i niezapomnianych wrażeń!
Wyjątkowa lokalizacja hotelu w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem oraz ciekawym, różnorodnym menu czyni z naszego hotelu idealne miejsce każdą uroczystość.
Jeśli szukają Państwo perfekcyjnego miejsca na organizację przyjęcia okolicznościowego w Miliczu lub okolicach, trafiliście we właściwe miejsce. Zadbamy o to, by każde przyjęcie miało właściwą oprawę, doskonałą obsługę oraz menu dostosowane do oczekiwań Gości. Dbamy o każdy detal przygotowanego przyjęcia, w naszej pracy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Zapewniamy nie tylko smaczne jedzenie, które w dużej mierze korzysta z bogactw regionu, ale też okolicznościowy wystrój sal.
Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak:

WESELA

CHRZCINY

KOMUNIE

SPOTKANIA

RODZINNE

BANKIETY

SPOTKANIA

BIZNESOWE

Zapewniamy

nie tylko smaczne jedzenie, które w dużej mierze korzysta z bogactw regionu, ale też okolicznościowy wystrój sal. Wiemy, jak ważny jest dla Państwa motyw i kolor przewodni, dlatego szczególnie na wesela stroimy salę zgodnie z życzeniem Młodych.

Na Państwa życzenie zapewniamy:

  • zespół muzyczny lub DJ
  • zróżnicowanie atrakcje – pokazy barmańskie, taneczne, bufety tematyczne, fontanna czekoladowa czy Live Cooking (gotowanie na żywo).

JEŚLI IMPREZA W MILICZU, TO TYLKO U NAS!

Jeśli szukają Państwo perfekcyjnego miejsca na organizację przyjęcia okolicznościowego w Miliczu lub okolicach, trafiliście we właściwe miejsce. Zadbany o to, by każde przyjęcie miało właściwą oprawę, doskonałą obsługę oraz menu dostosowane do oczekiwań Gości. Dbamy o każdy detal przygotowanego przyjęcia, w naszej pracy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Wesele

to jeden z najważniejszych dni w życiu. Rozumiemy, że zależy Państwu na tym, aby każdy detal był starannie zaplanowany. Wiemy, jak ważny jest dla Państwa motyw i kolor przewodni, dlatego szczególnie na wesela stroimy salę zgodnie z życzeniem Młodych.

Jeżeli chcą Państwo zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne w wyjątkowym miejscu, jakim jest Hotel Libero w sercu Doliny Baryczy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Co proponujemy na przyjęcia weselne?

Na Państwa życzenie zapewniamy:
– miejsce do ślubu cywilnego (patio, ogród hotelowy)
– zespół muzyczny lub DJ
– zróżnicowane atrakcje – pokazy barmańskie, taneczne, bufety tematyczne, fontanna czekoladowa czy Live Cooking (gotowanie na żywo)
– apartament dla Pary Młodej
– miejsca noclegowe dla gości
– możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej w klimatycznym plenerze ogrodu na terenie hotelu

APARTAMENT DLA PARY MŁODEJ

z butelką wina musującego do pokoju GRATIS

ORYGINALNE MIEJSCE

na organizację przyjęcia weselnego w sercu Doliny Baryczy

SALE BANKIETOWE

do 80 osób

MIEJSCA NOCLEGOWE

dla 55 osób, z 10 % rabatem od cen standardowych

BAJECZNY PLENER OGRODÓW

do sesji zdjęciowej w dniu ślubu na terenie Hotelu LIBERO

Rezerwacja

W przypadku chęci zorganizowania przyjęcia okolicznościowego lub wesela w naszej restauracji oraz sprawdzenia dostępności terminu prosimy o kontakt.

W celu rezerwacji oraz ustalenia szczegółów uroczystości zapraszamy na spotkanie w hotelu, podczas którego będziemy mieli przyjemność poznać Państwa i przygotować indywidualną ofertę.

Prosimy o wcześniejsze umówienie pod numerem telefonu:
797 712 440.

Organizacja przyjęcia w Restauracji Libero, to niezapomniane chwile i wspomnienia na długie lata!

Kontakt

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Telefon

 71 383 13 90

lub

508 030 368

Translate »