RESTAURACJA

RESTAURACJA NIECZYNNA Z POWODU MODERNIZACJI DO ODWOŁANIA

Restauracja Libero

Zapraszamy do znajdującej się na terenie hotelu restauracji Libero.
Atutem tego miejsca jest:

WYŚMIENITA KUCHNIA

DOSKONAŁA OBSŁUGA

PRZYTULNIE ZAARANŻOWANE WNĘTRZA

W naszej restauracji organizujemy przyjęcia weselne i okolicznościowe, a także spotkania firmowe. Każdego dnia można wpaść do nas również na wspólny posiłek z najbliższymi. Wszyscy Goście odwiedzający naszą restaurację z pewnością docenią wyjątkowy smak serwowanych potraw i magię tego miejsca.

Ogródek letni

W sezonie od kwietnia do października zapraszamy do ogródka Restauracji Libero, gdzie mogą Państwo zjeść pyszny obiad w plenerze, zrelaksować się przy lampce wina z najbliższymi, a także obejrzeć mecz w gronie znajomych. W chłodne wieczory ciepłą atmosferę zapewniają lampy grzewcze oraz polarowe koce.

Wydarzenia sportowe

U nas zawsze mogą Państwo obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe. W sezonie letnim zapraszamy do wspólnego kibicowania w plenerze – do ogródka restauracji Libero. Poza sezonem, wszystkie transmisje obejrzeć można w restauracji Hotelu.
Poniżej Harmonogramem Wydarzeń sportowych, które będą mogli Państwo obejrzeć razem z nami.

* Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną restauracja działa w ograniczonym zakresie – w związku z tym transmisje sportowe zostały wstrzymane do odwołania.

Godziny otwarcia

Zapraszamy do nas codziennie w godzinach:

 

Od poniedziałku do niedzieli od 12:00 do 22:00

Śniadanie serwowane codziennie w godzinach 7-10:0

Zapytania rezerwacyjne odnośnie imprez okolicznościowych,  pakietów konferencyjnych, spotkań biznesowych oraz wszelkich pozostałych rezerwacji, które z ogromną przyjemnością jesteśmy w stanie dla Państwa spełnić kierujemy pod niżej wymieniony adres e-mail: restauracja@hotellibero.pl lub pod numerem telefonu : 508 030 368 

Hotel zastrzega sobie prawo do zamknięcia restauracji na wyłączność np. na czas organizowanego przyjęcia z okazji komunii, chrzcin lub innych imprez okolicznościowych. W celu dokonania rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zachęcamy również

do zapoznania się z menu restauracji oraz ofertą organizacji imprez okolicznościowych w naszym hotelu.

MENU

Wygląd i smak naszych potraw sprawia, że stołującym się w restauracji Gościom zawsze dopisuje apetyt.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Przyjęcia okolicznościowe organizowane w Restauracji Libero to gwarancja sukcesu i niezapomnianych wrażeń!

Kontakt

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Telefon

 71 383 13 90

lub

508 030 368

Translate »