KONFERENCJE

Konferencje

Nasz hotel jest doskonałym miejscem na organizację konferencji w Miliczu. Do dyspozycji oddajemy 2 nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne.

Nowoczesny sprzęt audiowizualny i naturalne oświetlenie czynią z nich optymalne miejsca na organizację konferencji, szkolenia, seminarium czy innego rodzaju spotkania firmowego.

Nasze sale pomieszczą łącznie nawet 90 osób, sale można również łączyć i dzielić.

Libero to obiekt, w którym można zorganizować nie tylko część formalną spotkania, ale też nieformalną. Dysponujemy salą do tańczenia oraz przestrzenią idealną do integracji i wspólnej zabawy – również w plenerze.

Sala konferencyjna

Specjalnie dla Państwa zaaranżujemy salę bankietową zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami dotyczącymi danej konferencji, prezentacji, balu lub bankietu. Poniżej przedstawiamy układ miejsc możliwy do zaaranżowania na obu salach oraz maksymalna ilość osób w każdym.

SPRZĘT MULTIMEDIALNY

rzutnik, ekran, flipchart, nagłośnienie

KLIMATYZACJA

INTERNET

DOSTĘP DO ŚWIATŁA DZIENNEGO

WODA MINERALNA

dla wszystkich uczestników w stołach konferencyjnych

PRZERWA KAWOWA

BEZPŁATNY PARKING

dla wszystkich uczestników na terenie hotelu

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

firmy i instytucje zainteresowane organizacją konferencji w naszym hotelu. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty, uwzględniając przy tym Państwa potrzeby i oczekiwania.
Chętnie udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji, również związanych z kosztem przygotowania takiego wydarzenia.

Kontakt po numerem telefonu: 797 712 440
E-mail: konferencje@hotel-libero.pl

Kontakt

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Telefon

 71 383 13 90

lub

508 030 368

Translate »