HOTEL

Hotel Libero

to trzygwiazdkowy obiekt znajdujący się w miasteczku Milicz, na terenie niezwykle urokliwiej Doliny Baryczy. To miejsce bardzo atrakcyjne dla turystów, których przyciągają tu lasy, stawy, rezerwaty ptaków wodnych, a także liczne szlaki rowerowe i piesze.Popularną atrakcją są także spływy kajakowe Baryczą – to doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących aktywny wypoczynek. Dla naszych Gości przygotowaliśmy rowery, lornetki, kijki do Nordic Walking, a to wszystko by umilić Państwu czas spędzony w Miliczu.

Na terenie hotelu znajduje się restauracja serwująca najlepsze dania kuchni polskiej i europejskiej, patio, na którym mogą się Państwo zrelaksować przy lampce wina, plac zabaw dla najmłodszych, a także skorzystać z sauny fińskiej po dniu pełnym wrażeń. W hotelu są mile widziane zwierzęta.

Recepcja hotelu czynna całodobowo.

U nas zrealizujesz Bon Turystyczny!

Oferta

POKOJE I APARTAMENTY

Dysponujemy 60 miejscami noclegowymi w 25 komfortowo urządzonych pokojach w stylu klasycznym oraz 6 Nowych w modernistycznym stylu umeblowanych apartamentów z aneksem kuchennym, znajdującymi się 350m od hotelu. 

PAKIETY

Weekend w Krainie Stawów Milickich
Tygodniowy pobyt w Dolinie Baryczy
Rodzinne zwiedzanie

KONFERENCJE

Do dyspozycji oddajemy 2 nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie 90 osób.

Kontakt

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Adres

ul. Kościuszki 2, 56-300 Milicz

Telefon

 71 383 13 90

lub

508 030 368

Translate »